CZ | EN

+420 605 131 101 

Provozní kapaliny


Provozní kapaliny jsou všechny kapaliny v motorovém vozidle, které umožňují jeho provoz. Jejich nedostatek může mít na svědomí nesprávnou funkci částí vozu nebo jeho úplnou nepojízdnost.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

FAP Filtry - novinkyPravidelná péče o filtr pevných částic

Regenerace filtru prostřednictvím systému vozidla je základním krokem po provedení diagnostiky v ranné fázi zanášení DPF filtru. Cena provedení regenerace činí 890,- Kč

Vyčištění filtru pevných částic

Čištění je druhý krok u zaneseného filtru a vhodná prevence zanesení a poruchy.

Provedeme odbornou demontáž, fyzickou kontrolu systému a vyčištění DPF filtru s využitím speciálních čisticích prostředků. Takto provedené hloubkové čištění může opakovaně prodloužit životnost DPF filtru s minimálními náklady.

Konečná cena čištění se odvíjí od stavu filtru a odvedené práce na výfukovém potrubí, včetně použití nových těsnění a kontroly snímačů.

Obvyklá časová náročnost je 4-8 hodin

Cena za samotné vyčištění vč. přípravků činí 2890,- Kč + mechanické práce na vozidle v hodinové sazbě 390,- Kč / hod. a montážní materiál.

Renovace / obnova DPF filtru

renovace vede k obnovení 100% původní průchodnosti filtru.
K renovaci využíváme metodu Mycon Cleantaxx – její velkou výhodou je kompletní prohlídka jádra filtru, provedení diagnostiky a analýza pro stanovení optimálního postupu pro opravu nebo kompletní výměnu jádra filtru. Využíváme originální díly pro zachování maximální kvality se zárukou.

Časová náročnost je obvykle 6-12 hodin + provedení renovace filtru 2-3 dny

Cena renovace se odvíjí od velikosti a skutečného stavu filtru, obvykle 9.000-13.000,- Kč + mechanické práce na vozidle v hodinové sazbě 390,- Kč / hod. a montážní materiál.

Rádi Vám také poradíme a pomůžeme s případnou výměnou či zpětnou instalací nového filtru pevných částic na Váš vůz.

 

V případě dotazů nás neváhejte navštívit nebo kontaktovat na tel. 734 688 737.