CZ | EN

+420 605 131 101 

Liqui Moly


Společnost LIQUI MOLY GmbH z Ulmu na jihu Německa nabízí širokou paletu vysoce kvalitních výrobků jako motorové oleje, aditiva, výrobky automobilové kosmetiky a servisní výrobky. Sortiment celkově zahrnuje více než 4 000 výrobků.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Leštění světlometů - 3M technologie

Vážení zákazníci,

trápí Vás problém se zašlými světlomety? 
Přemýšlíte, zda koupit nové neoriginální světlomety nebo ty originální?
Zaráží Vás cena nových originálních světlometů?

Máme pro Vás řešení!

Světla Vašeho automobilu podléhají povětrnostním podmínkám, které jsou nejhorší především v zimním období. Tyto podmínky způsobují stárnutí plastu Vašich světlometů a tím samozřejmě ztrácejí svůj přirozený lesk.

V našem autoservisu provádíme odborné leštění předních i zadních světlometů. Leštění provádíme pomocí excentrické leštičky od firmy 3M, která je špičkou v této oblasti. S použitím brousících a leštících kotoučků docílíme perfektního lesku Vašeho světlometu, který bude vypadat jako nový. Nejsme však schopni vyleštit hluboké rýhy, odštěpky či zážezy ve světlometu.

Je zbytečné utrácet peníze za jakékoli hobby leštěnky nebo leštící kotouče. Nikdy s nimi nedosáhnete takového lesku, jako když Váš světlomet vyčistíme my. Neztrácejte čas a přijeďte k nám.

Podívejte se na následující rozdíly a posuďte sami.

 

Cena leštění světlometů je 890 Kč za jeden světlomet včetně DPH.

V této ceně je zahrnuto leštění jednoho světlometu na automobilu. Pokud bude světlomet zapuštěn a bude se muset z auta demontovat, bude k ceně přičtena hodinová sazba za demontáž a montáž světlometu.
V ceně leštění světlometů je zahrnuto seřízení světel.