CZ | EN

+420 605 131 101  |  +420 733 188 933

Co je EGR ventil?


EGR ventil je součástka automobilu, jejíž hlavním úkolem je snižování emisí výfukových plynů motorů. Principem EGR ventilu je vedení části výfukových plynů zpět do motoru.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Garanční prohlídky, záruční opravy

Garanční prohlídky, opravy Vašeho vozidla v záruce.

- opravy všech značek a modelů dle standardů výrobců
- nasazení vyškolených techniků a nejmodernější diagnostické techniky
- kvalitní díly renomovaných výrobců

V našem servise AUTOFIT provádíme garanční prohlídky všech automobilů v tovární záruce. U nás najdete stejnou kvalitu jako v autorizovaném servisu bez ztráty záruky za příznivější ceny. Na přání zákazníka můžeme dodat značky maziv, které přímo doporučuje výrobce automobilu.

Splňujeme předpoklady nařízení komise EU č. 461/2010.

Odborně provedené opravy podle pokynů výrobce – Náš servis AUTOFIT pracuje s nejmodernější diagnostickou technikou a softwarovým vybavením firmy Bosch, která se několikrát v roce aktualizuje a díky tomu jsme schopni opravit Vaše vozidlo dle postupů výrobce.

Používáme kvalitní náhradní díly od známých značek ( např. BOSCH, MANN HUMMEL, SACHS, LEMFORDER …), tito výrobci dodávají své produkty do prvovýroby.

Platí jednoduchá pravidla:

1.     Každý zákazník má právo nechat si provést všechny placené úkony (opravy, údržba, atd.) v servise podle své volby, aniž by tím přišel o záruku výrobce.

2.     Bezplatné úkony prováděné v rámci záruky, ručení, svolávacích akcí, atd. musí být provedené smluvním servisem výrobce.

 

Výtah z prováděcí směrnice k nařízení Komise EU č. 461/2010 (2010/C138/05)

(69) Dohody o kvalitativní selektivní distribuci mohou rovněž spadat do oblasti působnosti čl. 101 odst. 1 smlouvy o fungování Evropské unie, pokud dodavatel a členové jeho schválené sítě explicitně nebo implicitně vyhradí opravy určitých kategorií motorových vozidel členům schválené sítě. K tomu může například dojít, když výrobce záruku poskytovanou kupujícímu, zákonnou či prodlouženou, podmíní tím, že konečný uživatel nechá provést veškeré opravárenské a údržbářské práce, na něž se nevztahuje záruka, pouze v rámci sítě autorizovaných servisů. Totéž platí pro záruční podmínky, které vyžadují použití náhradních dílů se značkou výrobce, pokud jde o výměny, na něž se nevztahují záruční podmínky. Jako pochybné se rovněž jeví, že by dohody o selektivní distribuci obsahující takové postupy mohly přinést spotřebitelům prospěch takovým způsobem, aby mohly dotyčné dohody využít výhodu výjimky stanovené v čl. 101 odst. 3 smlouvy o fungování Evropské unie. Pokud však dodavatel oprávněně odmítne vyhovět záruční reklamaci z toho důvodu, že dotyčná reklamace souvisí s pochybením na straně autorizovaného servisu, který při konkrétní operaci v rámci opravy nebo údržby nepostupoval správně nebo použil náhradní díly špatné kvality, nemá to žádný dopad na slučitelnost dohod dodavatele o opravách s pravidly hospodářské soutěže.

Prohlášení našich dodavatelů o blokové výjímce. Při použití náhradních dílů od našich dodavatelů záruka vašeho vozidla zůstává nedotčena:

  
po kliknutí na obrázek se otevře pdf.