CZ | EN

+420 605 131 101 

Provozní kapaliny


Provozní kapaliny jsou všechny kapaliny v motorovém vozidle, které umožňují jeho provoz. Jejich nedostatek může mít na svědomí nesprávnou funkci částí vozu nebo jeho úplnou nepojízdnost.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Autoservis - AUTO FIT

facebook

Autoservis Olomouc - autoservis, ve kterém se domluvíte!

Autoservis zajišťuje veškeré servisní služby osobních, nákladních a užitkových automobilů všech značek. Servis je vybaven nejmodernějším zařízením, kvalitním nářadím a proškolenými techniky s praxí.

Nabízíme nejvýhodnější ceny oprav a náhradních dílů. Dbáme o spokojenost zákazníků a jejich komfort během čekání na opravu automobilu. Pro větší pohodlí Vám v našem servisu doporučujeme možnost on-line rezervací služeb.

 •  Diagnostika osobních a dodávkových automobilů pomocí diagnostického přístroje Bosch KTS 340 a FSA 740, který je vyvinut pro moderní servisy jako je ten náš. Věříme, že díky pokrokové diagnostice vyhovíme všem Vašim potřebám a požadavkům. Více informací a ceník naleznete zde.

 •   Garanční prohlídky. Provádíme garanční prohlídky Vašeho vozu tak jako autorizovaný servis. V našem autoservise jsme oprávněni provádět nejen garanční prohlídku, ale i opravovat vozidla se zachováním záruky. Tímto jsme schopni Vám ušetřit nemalé množství financí. Splňujeme předpoklady nařízení komise EU č. 461/2010. Veškeré informace o garančních prohlídkách naleznete zde.
 •  KLIMATIZACE  - servis klimatizací osobních a nákladních automobilů.
  Provádíme servis klimatizací všech osobních automobilů. Kontrolujte a provádějte pravidelnou údržbu klimatizace Vašeho automobilu. Pravidelnou údržbou docílíte bezproblémového chodu klimatizace, zvýšíte její životnost a snížíte spotřebu paliva. Cena za servis klimatizací od 449 Kč. Více informací zde.
 •  PNEUSERVIS  - pneuservis osobních a nákladních automobilů.
  Pneuservis pro osobní automobily, pneuservis pro nákladní automobily a pneuservis pro stavební stroje. Prodej nových pneumatik, opravy pneumatik, uskladňování pneu a poradenský servis. Více informací zde.
 •  CHIPTUNING  - úprava software řídících jednotek 
  Úprava mapy v řídící jednotce motoru, podle které jsou řízeny základní veličiny: délka vstřiku, počátek vstřiku, plnící tlak turbodmychadla, podtlak v sacím potrubí, poloha škrtící klapky atd. zde.
 • ELEKTROINSTALACE - instalace elektrických systémů.
  Provádíme elektroinstalace do všech automobilů. Instalace handsfree sad PARROT pro pohodlné telefonování během jízdy. Instalace parkovacích asistentů, instalace centrálního zamykání atd. Více informací zde.
 • oilOleje Liqui-Moly, olejový servis. 
  Pro naše zákazníky používáme výhradně oleje značky Liqui-Moly od autorizovaného prodejce olejů v České republice. Jedná se o velice kvalitní oleje za příznivou cenu. Neváhejte a dopřejte svému automobilu to nejlepší. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme cenovou nabídku pro výměnu oleje ve Vašem automobilu. Více informací zde.

 •   Leštění světlometů, seřízení světlometů osobních automobilů. 3M Technologie leštění.
  V našem autoservisu provádíme odborné leštění předních i zadních světlometů. Leštění provádíme pomocí profesionální leštičky od firmy 3M, která je špičkou v této oblasti. Více informací zde.


 • prov_kap   Výměna provozních kapalin. 
  Výměna kapalin do chladicích systémů spalovacích motorů. Měření kvality kapalin a stanovení možného rizika. Výměna brzdové kapaliny všech brzdových systémů osobních automobilů. 


 • filtr   Výměna filtrů. Výměna veškerých filtrů osobních automobilů.
  Nepodceňujte výměnu filtrů Vašeho automobilu, předejdete tak případným problémům. Vyměňujeme filtry vzduchové, olejové a palivové.


 • brakes  Servis, opravy a výměny brzd.
  Provádíme servis veškerých brzdových systémů osobních automobilů. Dodáváme kvalitní náhradní brzdové díly, a to buď v originále, nebo v náhradě. Dodáváme veškeré značky, které jsou dostupné na našem trhu. Brzdové kotouče dokážeme opravit, a tím jim prodloužit životnost. Neváhejte kontaktovat náš servis a nechte si udělat cenovou nabídku na opravu či servis brzdového systému Vašeho automobilu. Budete mile překvapeni! Více informací naleznete zde.
   
 • lift   Opravy a výměny výfuků.
  Opravy výfuků, výměny částí výfuků a čištění filtrů pevných částic. Provádíme mechanické opravy výfuků, dokážeme opravit Váš děravý výfuk a prodloužíme tak jeho životnost. Dodáváme veškeré náhradní díly pro výfukové systémy automobilů, jejich jednotlivé části a také zavěšovací systémy. Je Váš automobil příliš hlučný? Zřejmě bude potřeba opravit výfuk a od toho jsme tady!


   Výměna rozvodových řemenů a vodních pump.
  Provádíme výměnu rozvodových řemenů na všech typech osobních a dodávkových automobilů. Máme proškolené mechaniky, kteří přesně vědí, co Váš automobil potřebuje. Nechte si vyměnit Váš rozvodový řemen a předejdete tak případným nepříjemnostem, které mohou nastat po roztržení řemene. Poradíme Vám, kdy je potřeba řemen včas vyměnit za nový. Kontaktujte nás!

 • shock  Výměna tlumičů pérování a částí podvozku.
  Kontrola stavu závěsů, čepů, silentbloků, ramen a ložisek kol. Provádíme výměnu všech podvozkových částí automobilu.
   
 •   Výměna čelních skel - sklo servis.
  Provádíme výměny nejen čelních skel. Vyřídíme za Vás pojistnou událost a zároveň provedeme výměnu čelního skla Vašeho automobilu. Výměnu čelních skel provádí proškolený personál pomocí značkové chemie. Pro více informací klikněte zde.


 • carTorch   Výměny baterií.
  Prodáváme značkové autobaterie BOSCH pro všechny typy vozidel. Netušíte, zda je Vaše autobaterie dobrá? Přijeďte k nám a my Vám ji zdarma proměříme či vyměníme za novou.  


 • pist Opravy a výměny části motorů.
  Provádíme opravy motorů, jejich výměnu za nové či výměnu částí motorů.


 • vstrikKontrola zapalovacích a vstřikovacích systémů automobilů.


 • waschMycí centrum.
  Provádíme veškeré mycí služby osobních a nákladních automobilů. Provádíme čištění interiérů automobilů, umývání motorů, leštění a konzervace autolaků.